Gaslekkage op Lubberstraat in Oirschot
De brandweer is dinsdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Lubberstraat in Oirschot.
De melding kwam vlak na een uur 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Oirschot is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Oirschot reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Oirschot 12 keer gealarmeerd. De ambulance moest 90 keer naar die plaats toe.