Gaslekkage op Piet Heinlaan in Son en Breugel
De brandweer is zaterdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op Piet Heinlaan in Son en Breugel.
De melding kwam rond half tien 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Lieshout is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Son en Breugel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Son en Breugel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Son en Breugel 7 keer gealarmeerd. De ambulance moest 114 keer naar die plaats toe.