Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Albertlaan in Sterksel

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
19 augustus 2023 13:28

Op de Albertlaan in Sterksel heeft zaterdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.

Het ongeval gebeurde ongeveer half 2 in de middag. Er is ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.

Sterksel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Sterksel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1 keer naar Sterksel gestuurd. De ambulance moest 7 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

13:29
ongeval wegvervoer letsel albertlaan kloosterlaan sterksel
 
Alarmcodes
 
1133888 Persinfo Someren