Ongeval met letsel op Europalaan in Valkenswaard
Op de Europalaan in Valkenswaard heeft vrijdagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond half drie in de middag bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
Valkenswaard is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Valkenswaard reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 18 keer naar Valkenswaard gestuurd en moest de ambulance 189 keer naar die plaats toe.