Assistentie bij reanimatie op De Run in Veldhoven
De brandweer van Veldhoven is vrijdag 8 augustus gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op De Run. De melding werd om 10:24 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Veldhoven, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Veldhoven is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Veldhoven reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Veldhoven 27 keer gealarmeerd en moest de ambulance 338 keer naar die plaats toe.