Assistentie bij reanimatie op Clematislaan in Waalre
De brandweer van Waalre is zaterdag 14 maart gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Clematislaan. De melding werd om 04:36 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Waalre, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Waalre is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Waalre reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Waalre 11 keer gealarmeerd en moest de ambulance 83 keer naar die plaats toe.