Middelbrand op Loon in Waalre
Aan Loon in Waalre is woensdagavond een brand in een woning met een rieten kap uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn uitgerukt. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend.
De brand brak rond half negen 's avonds uit. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd. Uit onder andere Valkenswaard is de brandweer om bijstand gevraagd. Omdat het om een pand met een rietenkap gaat, is ook een speciaal rietdekkersteam gealarmeerd.
Waalre is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Brabant-Zuidoost. De hulpdiensten in Waalre reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Waalre is de afgelopen 30 dagen 14 keer gealarmeerd. De ambulance moest 80 keer naar die plaats toe.