Traumaheli naar Schans in Woudrichem
Vrijdag 30 november is de traumaheli met spoed naar Schans in Woudrichem gegaan. De melding werd om 00:12 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Gelderland-Zuid.
Woudrichem is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Woudrichem reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Woudrichem 1 keer gealarmeerd en moest de ambulance 29 keer naar die plaats toe.