Gaslek op Kraaiheuvelstraat in Achtmaal
De brandweer van Achtmaal is maandag 27 maart gealarmeerd voor een gaslek op de Kraaiheuvelstraat. De melding werd om 08:39 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Achtmaal, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Achtmaal is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Achtmaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Achtmaal 0 keer gealarmeerd en moest de ambulance 11 keer naar die plaats toe.