Gaslekkage op Kerkplein in Baarle-Nassau
De brandweer is dinsdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op het Kerkplein in Baarle-Nassau.
De melding kwam rond kwart over twaalf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Baarle-Nassau is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Baarle-Nassau reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Baarle-Nassau 8 keer gealarmeerd. De ambulance moest 40 keer naar die plaats toe.