Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op A4 in Bergen op Zoom
Op de A4 in Bergen op Zoom heeft zondagochtend een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
De eerste melding kwam kort na elf uur in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, naast de traumaheli, ook twee ambulances naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Bergen op Zoom is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Bergen op Zoom reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 75 keer naar Bergen op Zoom gestuurd en moest de ambulance 501 keer naar die plaats toe.