Traumaheli gealarmeerd voor incident aan Coehoornstraat in Bergen op Zoom
Een ambulance is zaterdag 28 oktober met spoed uitgereden naar Bergen op Zoom voor een medisch incident aan de Coehoornstraat. Ook is er een traumahelikopter gealarmeerd. De melding werd om 23:27 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Midden- en West-Brabant.
Bergen op Zoom valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 77 keer naar Bergen op Zoom gestuurd. De ambulance moest 553 keer naar die plaats toe.