Traumaheli gealarmeerd voor incident op Bosscheweg in Berkel-Enschot
Een ambulance is zaterdag 26 april met spoed uitgereden naar Berkel-Enschot voor een medisch incident aan de Bosscheweg. De melding werd om 11:20 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Midden- en West-Brabant.
Berkel-Enschot is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Berkel-Enschot reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Berkel-Enschot 16 keer gealarmeerd. De ambulance moest 73 keer naar die plaats toe.