Voertuigbrand in Berkel-Enschot
De brandweer van Berkel-Enschot is zaterdag 27 december gealarmeerd voor een voertuigbrand. De melding werd om 12:42 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Berkel-Enschot, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Berkel-Enschot is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Berkel-Enschot reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Berkel-Enschot 14 keer gealarmeerd en moest de ambulance 70 keer naar die plaats toe.