Ongeval met letsel op Pastoor van Breugelstraat in Bosschenhoofd
Op de Pastoor van Breugelstraat in Bosschenhoofd heeft zondagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam rond kwart over één in de middag bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Bosschenhoofd valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Bosschenhoofd, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 2 keer naar Bosschenhoofd gestuurd. De ambulance moest 10 keer naar die plaats toe.