Ongeval met letsel op Lisdodde in Breda, traumaheli gealarmeerd
Bij een ongeval op de Lisdodde in Breda zijn woensdagavond mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
De eerste melding kwam rond tien voor half tien 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Breda valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Breda, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 159 keer naar Breda gestuurd en moest de ambulance 1319 keer naar die plaats toe.