Traumahelikopter ingezet voor beknelling op Steenbergseweg in Dinteloord
Op de Steenbergseweg in Dinteloord heeft dinsdagavond een aanrijding plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
De eerste melding kwam rond tien voor half 12 in de avond bij de alarmcentrale binnen. Er is, naast de traumaheli, ook een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het incident is nog niets bekend.
De plaats Dinteloord valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Dinteloord, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 7 keer naar Dinteloord gestuurd en moest de ambulance 32 keer naar die plaats toe.