Traumahelikopter ingezet voor ongeval met letsel op Parklaan in Etten-leur
Bij een ongeval op de Parklaan in Etten-leur zijn woensdagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is opgeroepen.
Het ongeval gebeurde rond tien voor half twaalf 's ochtends. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Etten-leur valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Etten-leur, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 47 keer naar Etten-leur gestuurd en moest de ambulance 345 keer naar die plaats toe.