Traumaheli gealarmeerd voor incident op Waterhoen in Etten-leur
Een ambulance is vrijdag 4 juli met spoed uitgereden naar Etten-leur voor een medisch incident aan Waterhoen. De melding werd om 14:24 via het P2000-netwerk verzonden naar een dienstdoende ambulance behorend bij de 112 veiligheidsregio Midden- en West-Brabant.
Etten-leur is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Etten-leur reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Etten-leur is de afgelopen 30 dagen 25 keer gealarmeerd. De ambulance moest 323 keer naar die plaats toe.