Brandmelding op Arklaan in Halsteren
De brandweer van Halsteren is donderdag 7 november gealarmeerd voor een brandmelding op de Arklaan. De melding werd om 07:10 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Halsteren, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Halsteren is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Halsteren reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Halsteren 16 keer gealarmeerd en moest de ambulance 89 keer naar die plaats toe.