Brand in een gebouw op Erasstraat in Kaatsheuvel
Aan de Erasstraat in Kaatsheuvel is woensdagavond een brand in een gebouw gemeld. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in de schoorsteen ontstaan.
De brand brak vlak voor zeven uur 's avonds uit. Met onder meer 1 tankautospuit en 1 hoogwerker is de brandweer gealarmeerd.
Kaatsheuvel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Kaatsheuvel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Kaatsheuvel 10 keer gealarmeerd. De ambulance moest 110 keer naar die plaats toe.