Brandmelding op Parkstraat in Kaatsheuvel
De brandweer van Kaatsheuvel is vrijdag 19 september gealarmeerd voor een brandmelding op de Parkstraat. De melding werd om 12:20 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Kaatsheuvel, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Kaatsheuvel is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Kaatsheuvel reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Kaatsheuvel 12 keer gealarmeerd en moest de ambulance 119 keer naar die plaats toe.