Assistentie bij reanimatie op Kerkweg in Klundert
De brandweer van Klundert is maandag 20 januari gealarmeerd voor een assistentie bij reanimatie op de Kerkweg. De melding werd om 10:30 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Klundert, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Klundert is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Klundert reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Klundert 9 keer gealarmeerd en moest de ambulance 64 keer naar die plaats toe.