Brandweer met spoed naar Nieuwlandsedijk in Lage Zwaluwe tilassistentie ambulance
De brandweer van Lage Zwaluwe is vrijdag 11 maart gealarmeerd voor tilassistentie ambulance op Nieuwlandsedijk. De melding werd om 10:10 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Lage Zwaluwe, die met spoed ter plaatse is gegaan.
Lage Zwaluwe is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Lage Zwaluwe reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Lage Zwaluwe 3 keer gealarmeerd en moest de ambulance 18 keer naar die plaats toe.