Voertuigbrand op A17 in Moerdijk
De brandweer is in de nacht van zondag op maandag uitgerukt na een melding over een voertuigbrand op A17 in Moerdijk.
De melding kwam rond kwart voor zes 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 2 tankautospuiten is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Klundert is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak van de brand, is nog niets bekend.
Moerdijk is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Moerdijk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Moerdijk 10 keer gealarmeerd. De ambulance moest 23 keer naar die plaats toe.