Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op A58 in Molenschot
Bij een ongeval op de A58 in Molenschot zijn maandagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam rond kwart over 8 in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Molenschot is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Molenschot reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 6 keer naar Molenschot gestuurd en moest de ambulance 6 keer naar die plaats toe.