Gebouwbrand in Nispen op Hollands Diepstraat
Maandagavond is brand uitgebroken aan de Hollands Diepstraat in Nispen. Volgens de eerste alarmering gaat het om een schoorsteenbrand.
De eerste melding kwam rond half elf 's avonds bij de alarmcentrale binnen. De brandweer is uitgerukt met 1 tankautospuit en 1 hoogwerker. Korpsen uit onder meer Roosendaal zijn gealarmeerd om bijstand te verlenen.
De plaats Nispen valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Nispen, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 4 keer naar Nispen gestuurd. De ambulance moest 11 keer naar die plaats toe.