Ongeval met letsel op A27 in Oosterhout, traumaheli gealarmeerd
Bij een aanrijding op de A27 in Oosterhout zijn vrijdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt. Een traumahelikopter is gealarmeerd.
De eerste melding kwam rond kwart over vijf 's middags bij de alarmcentrale binnen. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Oosterhout is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Oosterhout reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 55 keer naar Oosterhout gestuurd. De ambulance moest 360 keer naar die plaats toe.