Gaslekkage op Haansbergseweg in Rijen
De brandweer is donderdagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage ergens buiten op de Haansbergseweg in Rijen.
De melding kwam rond half twee 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Rijen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Rijen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Rijen is de afgelopen 30 dagen 6 keer gealarmeerd. De ambulance moest 91 keer naar die plaats toe.