Ongeval met letsel op Boulevard in Roosendaal
De hulpdiensten zijn maandagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Boulevard in Roosendaal.
De melding kwam rond kwart voor zes 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Roosendaal is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Roosendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Roosendaal is de afgelopen 30 dagen 78 keer gealarmeerd. De ambulance moest 553 keer naar die plaats toe.