Ongeval met letsel op Leemstraat in Roosendaal

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
15 oktober 2026 05:52

De hulpdiensten zijn in de nacht van woensdag op donderdag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Leemstraat in Roosendaal.

De melding kwam rond kwart voor zes 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Roosendaal is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Roosendaal reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Roosendaal 65 keer gealarmeerd. De ambulance moest 638 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

05:52
p 1 453547 letsel nelson mandelaweg leemstraat nelson mandelaweg roosendaal
 
Alarmcodes
 
1230999 Etten-Leur
 
1230261 Persinfo District-1