Ongeval met letsel op A27 in Sleeuwijk
Op de A27 in Sleeuwijk heeft maandagmiddag een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
Het ongeval gebeurde rond kwart voor drie 's middags. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Sleeuwijk is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Sleeuwijk reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 7 keer naar Sleeuwijk gestuurd en moest de ambulance 28 keer naar die plaats toe.