Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Kruislandsedijk in Steenbergen
Op de Kruislandsedijk in Steenbergen heeft vrijdagnacht een ongeval plaatsgevonden, waarbij mogelijk één of meerdere personen gewond zijn geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer half 1 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Er is ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Steenbergen valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in deze plaats, in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 10 keer naar Steenbergen gestuurd en moest de ambulance 66 keer naar die plaats toe.