Traumaheli naar Boekhout in Steenbergen
Zaterdag 4 november is de traumaheli naar Boekhout in Steenbergen gegaan. De melding werd om 18:38 via het P2000 netwerk verzonden. De traumaheli kreeg assistentie van de ambulancedienst van regio Midden- en West-Brabant.
Steenbergen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Steenbergen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Steenbergen 14 keer gealarmeerd en moest de ambulance 71 keer naar die plaats toe.