Gaslekkage op Pastoor Kerckerstraat in Steenbergen
De brandweer is donderdagavond uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op de Pastoor Kerckerstraat in Steenbergen.
De melding kwam rond kwart voor elf 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Steenbergen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Steenbergen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Steenbergen is de afgelopen 30 dagen 10 keer gealarmeerd. De ambulance moest 71 keer naar die plaats toe.