Middelbrand in Terheijden op Hoofdstraat
Dinsdagmiddag is brand in een woning uitgebroken aan de Hoofdstraat in Terheijden. De brandweer heeft opgeschaald naar middelbrand. Onduidelijk is nog waardoor de brand is ontstaan.
De eerste melding kwam ongeveer tien over half 4 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Na 2 minuten werd opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker wordt geprobeerd de brand onder controle te krijgen. Korpsen uit onder meer Oosterhout en Made zijn gealarmeerd om assistentie te verlenen. De brand is waarschijnlijk ontstaan in de schoorsteen.
De plaats Terheijden valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Terheijden, een plaats in de provincie Noord-Brabant, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 8 keer naar Terheijden gestuurd en moest de ambulance 29 keer naar die plaats toe.