Ongeval met letsel op Almsvoet in Werkendam
De hulpdiensten zijn zaterdagmiddag uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Almsvoet in Werkendam.
De melding kwam rond kwart voor vier 's middags bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Werkendam is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Werkendam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Werkendam is de afgelopen 30 dagen 17 keer gealarmeerd. De ambulance moest 53 keer naar die plaats toe.