Ongeval met letsel op Bandijk in Werkendam
De hulpdiensten zijn zaterdagochtend uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Bandijk in Werkendam.
De melding kwam rond kwart voor elf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Werkendam is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Werkendam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Werkendam 15 keer gealarmeerd. De ambulance moest 89 keer naar die plaats toe.