Gaslekkage op Maasdijk in Wijk en aalburg
De brandweer is woensdagochtend uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op Maasdijk in Wijk en aalburg.
De melding kwam rond half twaalf 's ochtends bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Genderen is de brandweer om bijstand gevraagd. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Wijk en aalburg is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Wijk en aalburg reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Wijk en aalburg 4 keer gealarmeerd. De ambulance moest 36 keer naar die plaats toe.