Gaslekkage op De Zwingelspaan in Zevenbergen
De brandweer is maandagmiddag uitgerukt na een melding over een mogelijke gaslekkage op de De Zwingelspaan in Zevenbergen.
De melding kwam rond kwart voor drie 's middags bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Zevenbergen is een plaats in de provincie Noord-Brabant en valt onder de P2000-regio Midden- en West-Brabant. De hulpdiensten in Zevenbergen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Zevenbergen is de afgelopen 30 dagen 13 keer gealarmeerd. De ambulance moest 107 keer naar die plaats toe.