Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Legmeerdijk in Aalsmeer
Bij een aanrijding op de Legmeerdijk in Aalsmeer zijn vrijdagochtend mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam kort na acht uur in de ochtend bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar het incident gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
Aalsmeer is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Aalsmeer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 36 keer naar Aalsmeer gestuurd en moest de ambulance 274 keer naar die plaats toe.