Brandweer met spoed naar Atalantalaan in Aalsmeer
De brandweer van Aalsmeer is zondag 9 oktober gealarmeerd op de Atalantalaan. De melding werd om 13:56 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Aalsmeer, die het verzoek kreeg om hulpverlening met spoed ter plaatse te gaan.
Aalsmeer is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Aalsmeer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Aalsmeer 46 keer gealarmeerd en moest de ambulance 160 keer naar die plaats toe.