Middelbrand op A H Blaauwstraat in Aalsmeer
Aan de A H Blaauwstraat in Aalsmeer is zaterdagmiddag een brand in een woning uitgebroken. Meerdere brandweervoertuigen zijn gealarmeerd. Over eventuele gewonden, de exacte omvang van de brand en schade is nog niets bekend. Volgens de eerste melding is de brand in of op het dak ontstaan.
De brand brak rond half vijf 's middags uit en werd binnen 6 minuten opgeschaald naar 'middelbrand'. Met onder meer 2 tankautospuiten en 1 hoogwerker is de brandweer uitgerukt. Uit onder andere Hoofddorp is de brandweer om bijstand gevraagd.
Aalsmeer is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Aalsmeer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Aalsmeer 37 keer gealarmeerd. De ambulance moest 169 keer naar die plaats toe.