Ongeval met letsel op Ophelialaan in Aalsmeer

Foto: Foto ter illustratie (Carlo ter Ellen)
14 augustus 2025 23:14

De hulpdiensten zijn donderdagavond uitgerukt voor een ongeval met letsel aan de Ophelialaan in Aalsmeer.

De melding kwam rond kwart over elf 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Hulpdiensten zijn naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.

Aalsmeer is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Aalsmeer reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.

De brandweer van Aalsmeer is de afgelopen 30 dagen 33 keer gealarmeerd. De ambulance moest 136 keer naar die plaats toe.


P2000 melding

23:14
p 1 ongeval wegvervoer letsel ophelialaan aalsmeer
 
Alarmcodes
 
0130007 Persinfo Amsterdam
 
0130998