Ongeval met letsel in Amstelveen
De brandweer van Amstelveen is maandag 1 september gealarmeerd voor een ongeval met letsel. De melding werd om 21:28 via het P2000 netwerk verzonden naar de brandweer van Amstelveen, die het verzoek kreeg om met spoed ter plaatse te gaan.
Amstelveen is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amstelveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer van Amstelveen 102 keer gealarmeerd en moest de ambulance 499 keer naar die plaats toe.