Reanimatie op Suze Robertsonlaan in Amstelveen
De hulpdiensten zijn donderdagochtend uitgerukt voor een reanimatie aan de Suze Robertsonlaan in Amstelveen.
De melding kwam donderdagochtend bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Amstelveen is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amstelveen reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Amstelveen is de afgelopen 30 dagen 100 keer gealarmeerd. De ambulance moest 530 keer naar die plaats toe.