Hulpdiensten uitgerukt voor ongeval met letsel op Plesmanlaan in Amsterdam
Bij een ongeval op de Plesmanlaan in Amsterdam zijn dinsdagmiddag mogelijk één of meerdere personen gewond geraakt.
De eerste melding kwam ongeveer tien voor half 1 in de middag bij de alarmcentrale binnen. Er is een ambulance naar de locatie gestuurd. Over de oorzaak van het ongeval is nog niets bekend.
De plaats Amsterdam valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam, een plaats in de provincie Noord-Holland, reageren onder meer op 112 meldingen die bij de veiligheidsregio binnenkomen. De 112 meldingen worden via P2000 naar bijvoorbeeld de betreffende ambulancedienst gestuurd.
In de afgelopen dertig dagen is de brandweer 1258 keer naar Amsterdam gestuurd en moest de ambulance 5863 keer naar die plaats toe.