Veel schade bij explosie bij woning aan de Laurierstraat in Amsterdam
AMSTERDAM - De hulpdiensten zijn zondag in alle vroegte in actie gekomen na een explosie bij een woning in Amsterdam. Rond kwart voor een was er een harde knal te horen aan de Laurierstraat. De brandweer en politie kwamen met spoed ter plaatse.
De brandweer heeft de woning gecontroleerd. Een gezin met klein kind die in de woning aanwezig waren zijn op het politiebureau opgevangen. De schade aan de woning is aanzienlijk. Op straat ligt glas en ook een geparkeerde auto liep schade op.
De politie is een onderzoek gestart om te achterhalen wat er precies geëxplodeerd is, de politie roept getuigen op zich te melden.
De brandweer is de afgelopen 30 dagen 1308 keer naar Amsterdam gestuurd. De ambulance moest 5881 keer naar die plaats toe.