Gaslekkage op Bakhuizen van den Brinkhof in Amsterdam
De brandweer is maandagavond uitgerukt na een melding over een gaslucht in een pand op Bakhuizen van den Brinkhof in Amsterdam.
De melding kwam vlak voor acht uur 's avonds bij de alarmcentrale binnen. Met onder meer 1 tankautospuit is de brandweer uitgerukt. Over de oorzaak is nog niets bekend.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Amsterdam is de afgelopen 30 dagen 1.268 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.949 keer naar die plaats toe.