Ongeval met letsel op Sloterkade in Amsterdam, traumahelikopter gealarmeerd
De hulpdiensten zijn in de nacht van zaterdag op zondag uitgerukt voor een zwaar ongeval met letsel aan de Sloterkade in Amsterdam. Behalve twee ambulances is ook een traumahelikopter gealarmeerd.
De melding kwam rond half drie 's nachts bij de alarmcentrale binnen. Er zijn, behalve de traumahelikopter, twee ambulances naar de locatie gestuurd om hulp te verlenen.
Amsterdam is een plaats in de provincie Noord-Holland en valt onder de P2000-regio Amsterdam-Amstelland. De hulpdiensten in Amsterdam reageren onder meer op 112 meldingen die bij deze veiligheidsregio binnenkomen. Via P2000 worden deze 112 meldingen uitgestuurd naar bijvoorbeeld het juiste brandweerkorps, ambulancedienst of de dienstdoende politieagenten.
De brandweer van Amsterdam is de afgelopen 30 dagen 1.354 keer gealarmeerd. De ambulance moest 5.931 keer naar die plaats toe.